Kalın Prezervatif

Kalın prezervatifler, ince prezervatiflerin aksine standart prezervatif çeşitlerinekalın prezervatif kıyasla daha kalın yapıda üretilmektedirler. Yırtılma, delinme gibi olumsuz etkilere karşı daha dayanıklıdırlar. Cinsel yolla bulaşan hastalıkların taşınması ya da şüphelenilen durumlarda tercih edildiği gibi daha güvenilir bir doğum kontrolü için de tercih edilebilmektedir.

Kalın prezervatifler cinsel ilişki esnasında oluşabilecek kaygıları ortadan kaldırarak daha konforlu bir cinsel ilişki yaşanmasına yardımcı olur. Kalın prezervatifler diğer prezervatif çeşitlerine nazaran daha fazla kayganlaştırıcı içermektedirler. Dilerseniz su bazlı kayganlaştırıcı kullanarak daha fazla kayganlık sağlayabilirsiniz. Gerek kalın olması gerekse daha fazla kayganlaştırıcı içermesi nedeniyle anal seks için diğer prezervatif çeşitlerine göre daha uygundur. Prezervatifle birlikte anal seks kremleri (su bazlı anal seks kremleri mevcuttur) de dahil olmak üzere su bazlı olmayan hiçbir kayganlaştırıcının kullanılması tavsiye edilmez.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

PrezervatifRehberi.com Yenilendi!

Prezervatif Rehberi YenilendiPrezervatif ve cinsel sağlık hakkındaki tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz güncel sağlık ansiklopediniz.

İletişime Geçin!

Prezervatif Rehberi İletişimPrezervatifRehberi.com ile iletişim için info@prezervatifrehberi.com adresini kullanabilirsiniz.


ToptanPrezervatif Logo

Bu site Smart Web Tasarım tarafından tasarlanmıştır.
Copyright © 2010 Smart Web Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır.