Kayganlaştırıcı Jel

kayganlaştırıcı jelSu bazlı kayganlaştırıcı jel çeşitleri; hiçbir yan etkisi olmadan vücudun her yerinde ve tüm birleşme çeşitleri için güvenle kullanılabilmektedir.

Genellikle kayganlaştırıcı etkisi nedeni ile anal seks ya da vajinal kurulukla ilgili olarak tercih edilmektedir. Kas gevşetici ya da acı hissini azaltacak anestezik etkisi yoktur. Ancak kayganlaştırıcı etkisi nedeniyle konforu arttırarak kuruluk nedeniyle oluşan tahriş ve acı gibi olumsuz etkileri ortadan kaldırmaktadır.

Vücutta masaj amacıyla kullanılarak partnerler arası etkileşimin arttırmak ve birleşme esnasında doğal kayganlaştırıcı olan vücut sıvılarının işlevine destek olarak kullanılmaktadır. En fazla ön plana çıkan işlevi ise cinsel ilişkiden alınan zevki ve konforu arttırmasıdır.

Yutulması durumunda herhangi bir sağlık sorunu yaratmayacağı gibi mümkün olduğunca yutulmaması tavsiye edilmektedir. Oral seks açısından sorun yaratmamakla birlikte ağız sıvısı içerisinde çözüneceği için kayganlaştırıcı etkisini yitirmektedir.

Su bazlı kayganlaştırıcı jel prezervatifle birliktekayganlaştırıcı jel 2 kullanılması durumunda prezervatiflere zarar vermezler. Hatta kayganlaştırıcı etkisi nedeniyle prezervatifi yırtılmaya karşı korumaktadır. Bu nedenle prezervatif ile kullanılacak kayganlaştırıcıların su bazlı olmasına dikkat edilmelidir..

Su bazlı kayganlaştırıcı jel vücutta leke bırakmaz, kokuya neden olmaz. Ilık su ile kolaylıkla temizlenebilmektedir. İstenilen bölgeye elinizle dilediğiniz miktarda kayganlaştırıcı uygulayabilirsiniz. Bu esnada elinizin temiz olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Su bazlı kayganlaştırıcı jeller kokusuz, renksiz ve tatsız standart çeşitleri ile kısa zamanda yaygınlaşırken; aromalı çeşitler içerisinde çilek aromalı jel ön plana çıkmıştır. Çilek aromalı jeller çilek kokulu ve pembe renkli olup tatsızdırlar.

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

PrezervatifRehberi.com Yenilendi!

Prezervatif Rehberi YenilendiPrezervatif ve cinsel sağlık hakkındaki tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz güncel sağlık ansiklopediniz.

İletişime Geçin!

Prezervatif Rehberi İletişimPrezervatifRehberi.com ile iletişim için info@prezervatifrehberi.com adresini kullanabilirsiniz.


ToptanPrezervatif Logo

Bu site Smart Web Tasarım tarafından tasarlanmıştır.
Copyright © 2010 Smart Web Tasarım. Tüm Hakları Saklıdır.